DOJAZD - Biebrzański Bieg Łosia

Odliczanie dat na stronę
Idź do spisu treści

Menu główne:

PKP
Stacja PKP w Goniądzu mieści się 3 km od miasta. Dlatego trzeba wysiąść na stacji Mońki ( 10 kilometrów od Goniądza), skąd jest połączenie PKS do Goniądza, można skorzystać z TAXI. Na stacji Mońki zatrzymują się pociągi osobowe i pośpieszne. Kasa nie jest czynna. Odjeżdżając bilety kupuje się u konduktora.

Do stacji MOŃKI dojeżdżają bezpośrednie pociągi ze:
  •  Szczecina przez Gdańsk, Elbląg, Olsztyn, Ełk, Grajewo.
  • Wrocławia przez Poznań, Toruń, Olsztyn
  • Rzeszowa przez Kraków, Warszawę, Białystok
  • Łodzi przez Warszawę
 Z Warszawy należy udać się do Białegostoku. Z Białegostoku można dojechać dalej pociągiem do stacji Mońki lub bezpośrednim autobusem do Goniądza. 

PKP -stacja OSOWIEC-TWIERDZA

Można wysiąść bezpośrednio na stacji Osowiec-Twierdza. Zatrzymują się tam wszystkie pociągi, w tym pośpieszne. Ze stacji na linię startu jest około 1 km pieszo. Stacja jest 200 m od siedziby Biebrzańskiego Parku Narodowego. 

PKS - są nieliczne bezpośrednie połączenia do Moniek z Białegostoku . Można sprawdzić na stronie przewoźnika. PKSNOVA  KURIER JANKOWSKI  Można skorzystać z  FlixBus
GONIĄDZ
Goniądz leży przy trasie Białystok - Ełk.
Jadąc z Białegostoku przez Mońki skręcamy w miejscowości Downary (w prawo) - do Goniądza mamy 5 km.

Jadąc z Warszawy - skręcamy w Mężeninie do Tykocina potem Knyszyn  lub dojeżdżamy do Jeżewa, skręcamy na Tykocin, Knyszyn. W Knyszynie skręcamy na Ełk i jedziemy w kierunku Moniek.

Jadąc z Łomży - wyjeżdżamy na trasę w kierunku Białegostoku. W Piątnicy skręcamy na lewo w kierunku Jedwabnego. Dalej w kierunku Radziłowa. Dojeżdżamy do Osowca - Twierdzy i za przejazdem kolejowym skręcamy do Goniądza - 5 km.

Jadąc z Ełku - jedziemy przez Grajewo w kierunku Białegostoku do miejscowości Osowiec - Twierdza, za przejazdem kolejowym skręcamy do Goniądza - 5 km.

Jadąc z Suwałk, Augustowa - jedziemy trasą do Białegostoku do miejscowości Suchowola. Tam skręcamy w kierunku Goniądza - 28 km.

POLE BIWAKOWE BÓBR
Pole biwakowe Bóbr leży przy trasie Białystok- Ełk. Osowiec-Twierdza. 
Jadąc od strony Ełku - za mostem na Biebrzy po około 800 m skręcacie w lewo na parking. Pole jest oznaczone
Jadąc od Strony Białegostoku - za przejazdem kolejowym po około  200 m skręcacie w prawo. Pole jest oznaczone.
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego