SPONSORZY - Biebrzański Bieg Łosia

Odliczanie dat na stronę
Idź do spisu treści

Menu główne:

BIEBRZAŃSKI BIEG ŁOSIA – NASI PARTNERZY
Szanowni Państwo, Drodzy Zawodnicy!
Nie było by naszej imprezy w tak szerokim wydaniu gdyby nie nasi Partnerzy Biegu. Pozwólcie więc, że już teraz podziękujemy im za dotychczasową współpracę i w kilku słowach przedstawimy każdego z nich:

TOP AUTO Andrzej Arefiew,  Autoryzowany Dealer Opel , Isuzu. Autoryzowany Serwis Volkswagen, Skoda, Chevrolet, Saab www.topauto.com.pl
Jeden z najlepszych i najprężniej działających sprzedawców na rynku polskim i Podlasia. Są z nami od początku - Top Auto Team, czyli załoga salonu Opel i Isuzu w Białymstoku. Zawsze gotowi do pomocy, chętni do działania i niezawodni jak ich samochody.

BARTLOWIZNA  www.biebrza.com.pl
Jedyny taki kompleks hotelowo – gastronomiczny z około 100 miejscami noclegowymi, pięknie zagospodarowanym terenem i Biebrzańskim Centrum Konferencyjnym usytuowanym w samym sercu Biebrzy. Bazę gastronomiczną stanowią znany piękny Dwór Bartla oraz Gospoda Bartla z ciekawą aranżacją wnętrza, nawiązującą do bogactwa otaczającej przyrody oferujące wyśmienitą kuchnię lokalną.

MIR BROKER MIROSŁAW MORCHAT www.mirbroker.wordpress.com/o-nas/
Jeden z najlepszych na Podlasiu brokerów ubezpieczeniowych oferujący w swoim zakresie m.in. szeroki zakres ubezpieczeń, doradztwo ubezpieczeniowe, likwidację szkód dla firm oraz klientów indywidualnych.

BANK SPÓŁDZIELCZY W MOŃKACH www.bsmonki.pl
Jeden z najprężniej działających banków na naszym lokalnym rynku oferujący szeroką gamę usług bankowych dla firm, rolników i klientów indywidualnych. Od lat wspiera wiele inicjatyw lokalnych.

ZAKŁAD MIĘSNY KABO www.kabo.com.pl
Zakład Mięsny KABO powstał w 1992 r. jako spółka cywilna założona przez Anatola Borowika i Wiaczesława Karpieszuka. Od początku swojej działalności firma zajęła się produkcją pasztetów, pieczeni, wędlin drobiowych, wędzonek oraz innych produktów garmażeryjnych. W końcu lat dziewięćdziesiątych firma poszerzyła ofertę o wyroby wieprzowe jak i drobiowo-wieprzowe. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych produktów firmy jest znana od lat o niepowtarzalnym smaku „Kiełbasa Biebrzańska”.

PANORAMA DRUK www.panoramadruk.pl
To prywatna firma ze 100% polskim kapitałem o ponad 25 letniej historii. Dzięki systematycznemu wprowadzaniu innowacyjnych technologii, prowadzeniu profesjonalnej edukacji pracowników i kadry kierowniczej, osiągnęła czołową pozycję na podlaskim rynku poligraficznym.
 
RUNO Sp. Z o.o. www.runobio.pl
Firma RUNO powstała w 1991 roku. Siedziba firmy znajduje się w Hajnówce ­ na skraju urokliwej Puszczy Białowieskiej. Działalność nasza wywodzi się z tradycji Ziemi Podlaskiej i koncentruje się na pozyskiwaniu i przetwarzaniu surowców zielarskich pochodzących z czystych ekologicznie terenów północno­wschodniej Polski. W większości są to surowce ekologiczne pozyskane ze stanu naturalnego. Potwierdzeniem ekologicznej jakości surowca są stosowne certyfikaty EKO.

MGGP AERO www.mggpaero.com
Wiodący dostawca zdjęć lotniczych i skaningu laserowego w Polsce. Świadczy kompleksowe usługi geoinformacyjne oraz projektowo-wdrożeniowe w zakresie infrastruktury technicznej. Posiada własny potencjał technologiczny i wysoko wyspecjalizowaną kadrę, która umożliwia pozyskiwanie i przetwarzanie zdjęć lotniczych oraz klasyfikację chmury punktów.

FIRMA CUKIERNICZA „ANDRAKA” www.andraka.pl
Firma Cukiernicza „Andraka” powstała w 1987 roku w małym przydomowym zakładzie, zajmując się początkowo wypiekiem jedynie sękaczy. Z czasem oferta firmy była wzbogacana o inne produkty regionalne, takie jak mrowisko, brzoza, marcinek. Wraz z upływem lat i zdobywanym doświadczeniem lista produktów uzupełniła się o inne wyroby cukiernicze, różnego rodzaju ciasta deserowe i pieczone. W 2008 roku powstał nowoczesny zakład produkcyjny, pozwalający na wytwarzanie produktów najwyższej jakości. Dziś słynie przede wszystkim z wypieku jedynego w swoim rodzaju i smaku sękacza.

STAROSTWO POWIATOWE w MOŃKACH www.monki.pl
Któż nie załatwiał sprawy w starostwie powiatowym. Dzięki kompetencji, uprzejmości i życzliwości pracowników załatwienie sprawy w Starostwie Powiatowym w Mońkach staje się dużo prostsze. Starostwo od lat wspiera wiele inicjatyw lokalnych.

SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA „MLEKPOL” w GRAJEWIE www.mlekpol.com.pl
To największy producent mleka i wyrobów mleczarskich w Polsce. Od lat niekwestionowany lider rodzimego mleczarstwa oraz jeden z dwudziestu największych przetwórców mleka w Europie. Jako pierwszy podmiot skupowy w Polsce SM Mlekpol przekroczyła granicę 1,83 mld litrów skupionego mleka rocznie. Produkty Mlekpolu słyną z najwyższej jakości i naturalnego smaku. Czerpiemy z tradycji pokoleń i bogactwa naszych regionów.

SER „BIEBRZAŃSKI BATALION” www.serbiebrzanski.pl
Ser Biebrzański "BATALION" to produkt całkowicie naturalny. Nie zawiera żadnych sztucznych konserwantów, chemicznych polepszaczy czy barwników. "Batalion" to ser dojrzewający, zmieniający swój smak, konsystencję i barwę w zależności od okresu leżakowania. Jest produktem zdrowym, posiadającym wysokie walory odżywcze. Jest to odmiana sera podpuszczkowego produkowana z niepasteryzowanego, świeżego mleka krowiego. Gospodarstwo w którym wytwarzamy nasze specjały znajduje się w gminie Goniądz na Podlasiu na terenie Biebrzańskiego Parku Narodowego.
 
NARWANY BIEBRZYK www.biebrzyk.pl
Pływaliście już katamaranem w ujściu Biebrzy i po Narwi? Jeśli nie, to zapraszamy na malowniczą i wyjątkową podróż katamaranem pasażerskim, tam gdzie Biebrza spotkała się z Narwią.

GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE „DOLINA BIEBRZY” www.dolinabiebrzy.pl
“Bóg wymyślił wieś a człowiek miasto” - Jeśli nie przedkładasz czterogwiazdkowego hotelu w przeludnionej miejscowości turystycznej nad gwieździste niebo, a klimatyzacji nad zapach łąk i rzeki, to skorzystaj z propozycji odpoczynku nad Biebrzą oferowanego przez Dolinę Biebrzy.
Nasza oferta, to połączenie wysokiej jakości usług, dbałość o szczegóły w połączeniu z doskonałością dzikiej natury Biebrzańskiego Parku Narodowego. DOLINA BIEBRZY – to miejsce pozwala zwolnić i zatrzymać się, skraść zmysły. Zapraszamy do naszego gospodarstwa, na spływy kajakami i tratwami.

AGROTURYSTYKA „SOŚNIAKI” www.sosniaki.wirtualnie.eu
Jeśli szukacie Państwo ustronnego i wyjątkowego miejsca na odpoczynek to z pewnością znajdziecie je u Sośniaków. W Agroturystyce nad Biebrzą "Sośniaki" znajdują się domki (z kuchnią i łazienką) ,szałasy, altanka, wiata z przeznaczeniem na imprezy okolicznościowe, pole namiotowe w raz z dużą ilością sanitariatów, duży plac zabaw dla dzieci, parking samochodowy, wieża widokowa, atrapa studni i wiatrak, rowery oraz kajaki.

BIEBRZA ECO TRAVEL www.new.biebrza.com
Któż nie słyszał o Biebrza Eco Travel. To wiodące biuro turystyczne nad Biebrzą organizujące wyprawy od ponad 20 lat spełniając marzenia gości w obcowaniu z dziką przyrodą. W swojej ofercie posiada ponad 80 programów imprez dostępnych w formie pakietowej dla turystów indywidualnych, grup, rodzin z dziećmi, szkół, firm. Każdego sezonu w ofercie nowe, coraz bardziej atrakcyjne wyprawy. Właścicielką firmy jest Katarzyna Ramotowska, która została uhonorowana tytułem: „Przewodnik Roku 2011”.
 
PATRONATY
Miło nam zaakcentować, że honorowym patronatem Biebrzański Bieg Łosia objął Artur Kosicki Marszałek Województwa Podlaskiego.
Patronat medialny sprawują: TVP O. Białystok oraz Polskie Radio Białystok
 
Wszystkim Partnerom Biegu i mediom bardzo dziękujemy za wsparcie. Artur Wiatr
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego